+421(0) 915 890 804


Kompletné rekonštrukcie
domov a bytov
* Bytové jadrá

* Plávajúce podlahy

* Dlažby a obklady

* Okná a dvere

* Prenájom fasádneho lešenia


 

 

OTVORILI SME PREDAJŇU

 

NÁJDETE NÁS NA:

 

NÁM. M. R. ŠTEFÁNIKA 931/52

 

 

Letak interierove dvere 03

 

Zobraziť ďalšie foto..

 

 MG 0117 

 Okná a Dvere

  pred a po

 Rekonštrukcie bytov a domov

 MG 0662 

Prenájom fasádneho lešenia

 

Firma bola založená v roku 2009.  V začiatkoch sa firma zaoberala výhradne Dokončovacími stavebnými prácami pri realizácii exteriérov a interiérov v čom pokračujeme i naďalej. Rekonštrukcie rodinných  domov i bytov.

 

Plastovými oknami sme sa začali zaoberať v roku 2011 . Našimi zákazníkmi boli hlavne malý odberatelia, majitelia bytov a rodinných domov. Príchodom náročnejších  klientov a ich rastúcimi požiadavkami sme postupne začali robiť atypické okná (rôzne šikmé či oblúkové) až po zimné záhrady.

 

S požiadavkou na komplexnosť sme rozšírili našu ponuku o hliníkové okná a hliníkové dvere, ktoré sme realizovali hlavne v obchodných priestoroch, ale aj u náročných  klientov  v ich rodinných domoch. Najviac požiadaviek pre hliníkové konštrukcie bolo pri zatepľovaní bytových domov na nové vchodové hliníkové  dvere. Realizovali sme aj náročné  výmeny oceľových schodiskových stien za plastové.

 

V roku 2015 sme svoje služby rozšírili o prenájom fasádneho lešenia, ktoré je cenovo dostupné pre firmy a súkromné osoby. 

 

Plastové okná sú moderným technologickým prvkom na šetrenie tepla vo vašich bytoch a domoch.

Dvere vyžadujú, aby boli najdokonalejším výrobkom vo vašom bývaní. Nič nie je viac namáhané, ako vchodové dvere. Preto sa treba zameraťna na kvalitu, ktorá je u nás samozrejmosťou.